Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Żegnamy BoS-a
Guest

Jako że gracz BoS, posiadając admina, wszedł na serwer i zbanował kogo się da. Jestem zmuszony wyjasnić tą sprawę.

Otóż jak wiecie, postawilismy serwer TS3, do zarządzania tym serwerem zgłosił się własnie BoS. Którzy zarzekał sie, że ma ogromne doświadczenie w TSie. Tak jednak nie było. Wszystko co wiedział, było wyczytane w GOOGLE.

2 dni temu dowiedziałem się, że Qunir kiedyś miał swój serwer TS-a, mimo wszystko dałem szanse BoSowi. Już wtedy wiedziałem,że tego nie ogarnie. Dziś go nawet uczyłem instalować TS-a od podstaw. Mimo że mu dawałem poradniki,on stwierdzał mi że tego sie nie robi tak, tylko w inny sposób. Wtedy powiedziałem dość.

Zakomunikowałem mu że Serwerem TS-a od dzisiaj zajmować się będzie Qunir i to on przejmie jego obowiązki.

W odpowiedzi usłyszałem "Oj będziesz płakać." i usunał adres naszego forum ze swojego nicku steam. Wtedy juz wiedziałem,że na pewno się zemsci. Wiec odebrałem mu admina, lecz zaraz po tym, wszedł na serwer i zrobił co zrobił Smile Nie zdążyłem zmienic mapy Smile

Na dobranoc jeszcze powiedział "jestes je*** piz*** pozdrawiam"

Chciałbym przeprosić was wszystkich za ten incydent. Podobnych już więcej nie będzie Smile

[*]
Wieczny odpoczynek racz mu dać Panie [*]

A jednak nieTongue Trzymac sie z daleka od takich pajacy Big Grin

Eh... no szkoda szkoda Sad 

Mam jedynie nadzieje że wyciągnął jakąś lekcje z tego.

[center][Obrazek: age_gate_logo.png][/center]
Gdzie to takie czary. Pchał dupsko tam gdzie nie ogarnie, i się stało, kij mu w oko.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości