Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bezpodstawny ban dany przez RupTaK...
<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Serwer: Only AWP

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick na serwerze: unS.

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Data zdarzenia: 19.11.16 | 19:30

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick admina: RupTaK

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Powód bana: Niby Obraza... 

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Link do SS`ów lub dema: Brak.

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Coś od siebie:

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Witam, grałem sobie na serwerze. Była jakaś tam rozmowa odnośnie zagrania meczu turniejowego.

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Wielki szanowny hah Pan Admin RupTak zaczął się przechwalać, jaki to on nie jest wielki z AWP więc zaproponował mi 1vs1

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Powiedziałem że ok mogę ale za skiny lub realne $$ tylko niech najpierw zmieni Kompa bo ma 20fps i go będzie ścinać co utrudniać mi będzie jego trafienie,

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">ten oburzając się wlepił mi Bana na 4h z powodem "Obraza Gracza"  gdzie ja nawet nie użyłem wyzwisk, obelg ani wulgaryzmów...

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Panowie no to jest śmiech na sali po prostu...

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Proszę o unBana.  Smile

Guest

Czekam na komentarz Ruptaka.

A co do FPS, to radzę przestudiować co to jest.

FPS są po stronie KLIENTA. Nie oddziałują one na innych graczy.

Jeżeli Ci jakiś gracz laguje, to widocznie ma on problemy z internetem i stratą pakietów.

A co do tego przechwalania się, Ruptak, zjedz snikersa. Bo to nie pierwsza wiadomość, w której słyszę, że się przechwalasz, jak każdego jedziesz na niby 20 FPSach. Nikogo to nie interesuje, uwierz. Wink

Guest

Uns szanuję zarówno Ciebie jak i Twoją grę. W momencie całej sytuacji byłem na serwerze i wiem jak było. Ruptak taki jest, ze się przechwala ale nie masz racji, że wlepił Ci bana. Sam oskarżony użył słów ,, nie czułem się obrażony''. Osobą, która wrzuciła bana był HeZu - na przyszłość proponuję sprawdzić zakładkę z banami.

Mimo wszystko sądzę, że należą Ci się przeprosiny za bana jak i przeprosiny dla Ruptaka.

Guest

Ban jest jak najbardziej zasłużony, ponieważ użyłeś obraźliwych słów. Ja ci nie dałem bana, lecz zrobił to inny administrator. Po za tym nie chcę grać z innymi o skiny, ponieważ nie mam gwarancji, że uzyskam moją nagrodę. Pisałeś też o moim komputerze , tak zgadza się dokładnie mam na nim około.15 fps, lecz moim zdaniem nie byłoby problemu z rozegraniem pojedynku. Rozegrałem dotychczas 18 zwycięskich pojedynków i tylko 2 osoby narzekały na lagi z powodu ich problemów z internetem.Ja sam z siebie się nie przechwalam. Zazwyczaj ktoś zaczyna rozmowę o tym, że jestem całkiem dobry z awp. Po za tym tylko zapytałem, czy ktoś nie chciałby rozegrać pojedynku z użyciem broni snajperskiej. Jestem po prostu osobą pewną siebie, z dużym doświadczeniem lubiącą pojedynki. Nie chciałbym, żeby coś takiego się powtórzyło. Powinieneś zachować się jak prawdziwy mężczyzna i przyjąć karę za coś co tak naprawdę uczyniłeś. Myślę, że następnym razem przemyślisz to co powiesz.

Dziękuję RupTaK

Nic nie biorę na klatę bo nie mam co. Nie użyłem wulgaryzmów, nie wyzywałem więc ban bez podstawy...

Ogarnijcie się bo przeginacie jako admini z dyscyplina... To jest wojsko czy serwer na którym można pogadać i dobrze się bawić ?

Proszę o przeprosiny bo ja nie zawiniłem chyba że cię rażą słowa o FPS i o tym że chciałem grać o twojego Asimova lub realną gotówkę...

Co do FPs nie tak to miało zabrzmieć i wiem co to jest źle to opisałem, chodziło mi o jego opóźnienia.

Jesteś doświadczony heh nie wiem i szczerze to mam to w swoim poważaniu, gram w tą gre ponad 2000h i nie uważam się nawet w części za dobrego gracza.

Ktoś kiedyś powiedział by być dobrym w tą gre najpierw przegraj 5000h i w tedy zobaczymy. Smile
Guest

Jeśli uważasz, że nie użyłeś obraźliwych słów poprzyj to dowodami. Ja uważam, że dodałeś jednak parę słów, które były niepotrzebne i mogły urazić drugą osobę. Nie rozumiem dlaczego ingerujesz w sposób funkcjonowania administracji serwera, skoro administratorzy zachowują się w porządku dla innych graczy. Po za tym gra o skiny jest zbyt ryzykowna, żeby w tym uczestniczyć, ponieważ nie wiesz jaka osoba jest po drugiej stronie. Ja uważam się za osobę doświadczoną, ponieważ jako snajper rozegrałem wiele meczy oraz gram na sprzęcie, którym jest ciężko cokolwiek zrobić, a mi się to udaje zarówno na wyższych jak i niższych rangach. Twoje ostanie zdanie nie jest do końca prawdą, bo rozegranie 5000h z komputer 15 fpsowym, a rozegranie 5000h z komputerem powyżej 100 fpsowym to jest jednak różnica. Człowiek uczy się na błędach, a w trakcie rozgrywki popełnia ich bardzo wiele,lecz najważniejsze jest to, aby je wyeliminować. Tyle z mojej strony RupTaK

Guest

Dziwi mnie też, że napisałeś skargę po wygaśnięciu bana.

Teraz dodam coś od siebie.

Nie jestem pewien, ale to byłeś chyba Ty. Kiedy byliśmy w poczekalni na MM, jeden z graczy w poczekalni był AFK, mimo że to napisałem na czacie wystartowałeś grę. Po czym był 9/10 accept. Napisałem na to "Po co ja to piszę, że jest afk, skoro i tak masz to gdzieś". Na co mi w piękny sposób odpowiedziałeś.  "Mam Cię w dupie jak i to co piszesz".

Więc nie jestem zdziwiony, że dostałeś bana za wulgaryzmy.

Guest

Myślę że po wysłuchaniu obu wersji najlepiej podać sobie ręce i nie rozgrzebywać dalej tej sprawy bo według mnie nie ma sensu. Wystarczy dopilnować żeby taka czy podobna sytuacja się nie powtórzyła. 

Guest

Ja tylko podpiszę się pod tym co napisał mój przedmówca. Podać rękę i zapomnieć o bzdurnej sytuacji. Macie się tu dobrze bawić, a nie wywyższać czy też obrażać.

Guest

Cytat:Ja tylko podpiszę się pod tym co napisał mój przedmówca. Podać rękę i zapomnieć o bzdurnej sytuacji. Macie się tu dobrze bawić, a nie wywyższać czy też obrażać.
Jak najbardziej się z tym zgadzam. Bądźmy porządne chłopy Wink 
Kolego powiem krótko ty masz coś z głową... Nie wyzywalem i nie używałem wulgaryzmów więc za co ten ban. Jak mam ci to udowodnić jak ja używam czatu głosowego a nie say'u... Ty ciągle co grasz to jest jeden i ten sam temat aż mi żal ciebie bo nie wiem czy mam płakać czy się śmiać... O Boże zabiłem a mam tylko 15 fps... Dorosły jesteś weź się za pracę to moze kupis sobie pc a nie non stop na awp siedzisz... Dla twojej wiadomość grałem na 25 fps dłuższy czas więc wiem co to znaczy. Nie wspomnę o tym że ktoś lekko podniesie ton to mutujesz... Gram tu nie długo ale naprawdę co niektórzy admini przesadzają No ludzie... Gra jest od 16+ więc przeklinać można oczywiście z rozsądkiem a nie tylko uciszac i dawać bany. Tego nie, tego nie wolno, nie kamp, nie rashuj... To wojsko czy odskocznia od problemów i chwila zabawy oraz rozrywki z kumplami.

Wale w tego ban bo nie mam jak udowodnić że nie ublizalem gdyż demek podczas gry sory ja kręcić nie będę a hltv nawet nie wiem czy jest. Tyle w temacie, dla mnie ziomek grasz jak większość tutaj na serwerze i się w cale nie wyróżniasz. Skończ się mazgac że grasz na 15fps daj trochę luzu na serwerze banuj neokidy i tyle. Dobranoc
Guest

Wnoszę o zakończenie tego postu bo się tutaj zaraz zrobi gówno-burza każdy napisał tu co o tym sadzi i starczy !!! Myślę że upomnienie od Extazy wystarczy gdyż jest to pierwsza taka sytuacja.  A co do mojego zdania :  Każdy jest w jakimś stopniu winny za zaistniałą sytuację. 

No i gitara kurfa.

Zamykać ten syf bo jeszcze będę musiał po tym sprzątać, a widzę że h@ wyciąga jakieś tematy z poczekalni nie wnoszące nic do tematu.

Do zobaczenia na serwerze.

PS. Skarga była pisana wcześniej ale zły dział i bez wzoru dla tego napisałem 2 post.
Guest

Spoko. Nie ma spiny Wink         No i tak ma być bo jeszcze trochę to byście tu książkę napisali Wink 

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości