Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Blady na Blacklisted
Imię: Jakub

Czy obsługiwałeś kiedyś AMXBans: Wielokrotnie

Doświadczenie w sprawdzaniu demek i screenów: Bardzo duże. Kiedyś rozpisywałem demka na duzej sieci. Screenshoty nie wiem czy tu w ogole można mieć doswiadczenie, bo do sprawdzenia czy na ss'ach są oznaki wspomagaczy nie potrzeba orlego oka. A modyfikowanie ? Przecież wystarczy spojrzeć na datę :-D Nie bede miał z tym żadnych problemów.

Czy pełniłeś kiedyś podobną funkcje: Oczywiście.

Ile czasu możesz poświęcić na wykonywanie swoich obowiązków:codziennie będę wchodził na forum co jakieś 40 minut.

Kontakt: Steam: Blady

Chcialbym trochę odciązyć h@ od tego obowiazku, dlatego piszę te podanie. Jeszcze chcialbym prosic moderatora o usuniecie pierwszego watku. Pisze podanie na tablecie i mi guziki sie pomylily :-D
<p style="text-align:center;">[Obrazek: vfccq1.png]
W tym momencie nie ma dużo banów ani ss`ów, ale na przyszłość przyda się pomoc. Ode mnie masz TAK. 

Jestem na Tak.

Guest

Pobądź z nami dłużej. Jesteś w sumie pierwszy dzień z nami, na serwerze Cię jeszcze nie widziałem, ale nie mówię że nie byłeś.

Jak Smyrdek powiedzial, na razie nie mamy dużo banów, dzis się trafiło pierwsze odwołanie, które przeszło gładko.

Na steam masz reklame innej sieci, konkretnie w nicku, co raczej nie jest plusem dla tego podania.

Cytat:Pobądź z nami dłużej. Jesteś w sumie pierwszy dzień z nami, na serwerze Cię jeszcze nie widziałem, ale nie mówię że nie byłeś.

Jak Smyrdek powiedzial, na razie nie mamy dużo banów, dzis się trafiło pierwsze odwołanie, które przeszło gładko.

Na steam masz reklame innej sieci, konkretnie w nicku, co raczej nie jest plusem dla tego podania.
Na forum jestem od wczoraj, na serwerze gram od 3 dni. Ja Cie na serwerze widziałem nie raz ;-) Ty pewnie mnie nie widziales bo na serwerze gram na nicku panN. A co do sieci w nicku to juz Ci opowiadalem. Pisze rezygnację na tej sieci. Po za tym... zanim ktos napisze drugie odwolanie to juz się do mnie przekonacie :-D
<p style="text-align:center;">[Obrazek: vfccq1.png]
Guest

Inne osoby się nie wypowiedzą?

Nie widzialem go na serwie ani razu a jestem od samego poczatku załozenia tego sewera niewiem czym jest to spowodowane moze gracz PaNn. nie gral w tym czasie co ja a to malo watpliwe bo dzisiaj na serwerze bylem od godziny 15 do godziny 3 w nocy Big Grin

Póki co jestem na nie, ze względu na to że jesteś na sieci od paru dni. Na serwerze widziałem Cie raz, może dwa, ale nie wchodziłem za często na serwer, więc niech inni sie na ten temat wypowiedzą. Daj się poznać, pobądź z nami, i napisz podanie a cierpliwość na pewno zostanie nagrodzona Smile

Btw. Date stworzenia pliku można zmienić Wink
[center][Obrazek: age_gate_logo.png][/center]
Jak narazie jestem na NIE, pobądź trochę więcej na tej sieci.
Na razie jestem na NEUTRAL:

- dopiero co się zarejestrowałeś, daj się innym poznać Smile

- moim zdaniem nie powinno się pisać we własnym podaniu (mogłeś edytować podanie odpowiadając na pytanie ExTaza)

+ doświadczenie

+ steam

Pozdrawiam
Pograj z nami dłużej wtedy zapraszamy do składania podania Tongue

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości