Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CzauS na Admina ! :D
<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Wymagania:

<p style="margin-left:40px;font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">@ Znajomość regulaminu TS3 - Rzecz oczywista !

<p style="margin-left:40px;font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">@ Umiejętność tworzenia i edytowania kanału - To już umiałem jakieś 6 lat temu Wink

<p style="margin-left:40px;font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">@ Minimum 17 lat - Ach... te czasy... To było jakieś 4.5 roku temu Big Grin

<p style="margin-left:40px;font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">@ Za angażowanie w rozwój TS3 - Kreatywny i zaangażowany? Tak to właśnie ja ! 

<p style="margin-left:40px;font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">@ Sprawny i działający mikrofon - A<strong> pojemnościowy się liczy ? Big Grin
</strong>

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;"> 

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;"> 

Nick
<span>:</span>

CzauS

21 latek skończone w styczniu
  Rolleyes

Znajomo
<span>ść tworzenia i edytowania kanałów 0-10: </span>

Sądze, że takie mocne 11 na 10 Big Grin

Znajomo
<span>ść regulaminu 0-10: </span>

Zgłaszam się jako pierwszy do odpytania ! Big Grin

Dlaczego
<span> chcesz zostać adminem?: </span>

Hmm.. Powiem krótko. Na TS siedzimy ze znajomymi dość długo na kanale 56(już od prawie pół roku). Wieczorami, bądź późno w nocy kogoś nieustannie widzę na poczekalniach do administratorów... Wtedy sobie myślę... "Boże.. Co za biedny człowiek, ma jakiś problem, a nikt nie może mu pomóc... Co poczniem?! A może ona chce po prostu dostać kanał? A może najzwyczajniej w świecie chciałby się zarejestrować by móc puszczać POKE? A może jest po kilku głębszych i nikt nie chce go wysłuchać?" Chciałbym zostać adminem by być strażnikiem smutnych i niezmiernie oczekujących nocnych graczy !

Kilka
<span> zdań od siebie:</span>

Siemanko ! Nazywam się Paweł i mam 21 lat. Pochodzę z... (budujemy napięcie)... SOSNOWCA ! (SosAngeles, Somalia, SosCoast.., i jeszce kilka innych nazw się znajdzie) Jestem człowiekiem bardzo zabawnym, miłym i sympatycznym. Ogólnie to dobry ze mnie chłopak... Tylko ludzie mnie wkurzają Big Grin  Potrafię się dogadać z każdym typem człowieka. Moja umiejętność komunikatywna oraz inteligencja intrapersonalna* jest wysoce rozwinięta (CzauS bawi i uczy) Aktualnie jestem osobą bezrobotną planującą iść na studia od Października. Chętnie na wszystkie pytania odpowiem osobiście Big Grin

Liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego podania ! Smile

* Inteligencja Intrapersonalna - 
dobra znajomość samego siebie;

dobrze rozwinięta intuicja i zdolność do przewidywania;

gruntowna znajomość swoich atutów i mankamentów;

niezgoda na przeciętność i zwyczajność – dążenie do oryginalności;

silna ochrona swojej prywatności;

silna wewnętrzna motywacja;

świadomość odgrywanej roli społecznej;

świadomość życiowego celu;

wierność świadomie wybranemu systemowi wartości;

zdolność do empatii;

zdolność do refleksji nad porządkiem świata;

zdolność do refleksji nad własną naturą;

zdolność do transcendentalnego myślenia;

znajomość swoich uczuć;

+++ Bardzo pozytywna i kulturalna osoba !

Podanie przyjęte.

Zapraszam do drugiego etapu. Więcej informacji na PW.

Admin przyjęty.

<p class="bbc_center">Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: zamkniety.png]

<strong>Powód:</strong> Admin przyjęty.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Cs-Kurnik.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości