Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Cześć i Czołem /
Siema Wszystkim, mam na imie Robert (wieku nie zdradzam później się dowiecie) Smile

Po pierwsze mam nadzieję, że mój nick zaczerpnięty ze społeczności steam który wpisałem również jako nazwa wyświetlana użytkownika forum nie będzie nikomu przeszkadzać, swoją przygode z CS`em rozpocząłem grubo ponad 3 lata temu, w tym czasie zdąrzyłem pograć/polamić na różnych serwerach różnego typu, trafiłem tutaj w poszukiwaniu tego co było kiedyś na innej serwerowni, widze ze tutaj wszystko startuje od nowa cieszy mnie to i mam nadzieję, że zwiąże się z tą serwerownią na dłużej gdyż nie umiem od długiego czasu znaleźć sobie miejsca w sieci i społeczności Counter Strika 1.6 Smile

Obecnie pracuję, mieszkam w Gdansku, interesuję się piłką nożną jak kazdy facet oraz sportem, chętny do wszelkiej pomocy wystraczy poprosić Smile

Dziękuję, za czytanie wypocin oraz chwilę poświęconego czasu, Pozdrawiam całą załogę forumową Smile do zobaczenia mam nadzieję, na serwerach ! mój nick z gry to "aer
" Smile

Witam Big Grin 

Zapraszam kolego na serwery Smile

Guest

Witaj Smile Wieku sie nie wstydź Smile 10 czy 70 lat, co za różnica? Tongue
nie wstydzę się, chciałem wyjśc chociaż trochę anonimowo, 20 to dobra liczba Big Grin

Witaj!

Eee to młoda dupa jesteś Big Grin Ja jestem staruszek xD

Witaj Wink  Życzę miłej gry :]

<p style="text-align:center;">[Obrazek: vfccq1.png]
Heej! Wink

Witaj Smile

Usznowanko Wink

Joł joł joł Big Grin

[center][Obrazek: age_gate_logo.png][/center]
Guest

Witamy na pokładzie! Wink

Witam Big GrinD