Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Hathet - Degradacja - PERM
Guest

Otóż z dniem dzisiejszym żegna się z nami kolejny członek. Jest nim Hathet.

Dostał on admina na okres próbny, gracze się skarżyli, że cały czas spami na @@ i nic nie widać. Do tego wyzywa i jest bezczelny.

Dzisiejsza próbka jego "możliwości"

Qunir zmienił mapę, po wcześniejszym VOTE. Vote zrobił dlatego,bo było tylko 5 graczy, po zmianie mapy na serwerze zrobiło sie 12 osób. A hathet ma do niego pretensje i wyzywa go na U@ od k*rw. Tego akurat nie mam "zescrenowane"

Na zgłoszenie Qunira zapytałem go co odwala, cała rozmowa:

[spoiler]

[Obrazek: hathet.png]

[/spoiler]

Pan kozak, który nie potrafi wyjawić SWOJEJ MORDY, będzie oceniał czyjaś facjatę. Takich osób nam tutaj nie trzeba.

Zniżając się do jego poziomu, w ten oto sposób się z nim pożegnam:

https://www.youtube.com/watch?v=2h9zNR2NA4U

Patrzą na tą rozmowę jestem zaskoczony wypowiedzą Hathet. Moim zdaniem admin powinien zachowywać się odpowiednia i używać admina tylko do celów które wymagają tego ponieważ uważam że admin to też jak zwykły grasz niczym się nie różni. Nie będę komentował jego zachowania na screenie ponieważ sami sobie go ocenicie jak przeczytacie tą rozmowę.

Teraz dodam coś od siebie. Byłem na serwerze od długiego czasu. Na mapie aim_map zaczęły się wszystkie niejasności. Weszło kilka osób graliśmy mapę aim_map nie pamiętam kto ale ktoś rzucił HE admin Hather napisał na biało 'Bez HE' lecz sytuacja się powtórzyła i to nie było odpowiednie zachowanie admina ponownie napisał na biało to co widać na screenie 1 zaznaczone na zółto. Dodatkowo była już ta mapa od długiego czasu więc postanowiłem zrobić vote na zmianę mapy. Wynik głosowania widać na screenie 1 zaznaczone jest kolorem niebeiskim. Było na Tak po zmienię mapy Hathet zaczął do mnie pisać na czacie adminowski co widać na screenie 2 zaznaczone kolorem czerwonym.

Chyba nic więcej dodać nie muszę.

Screen 1
[spoiler][Obrazek: 2014_12_23_00001.jpg][/spoiler]

Screen 2
[spoiler][Obrazek: 2014_12_23_00002.jpg][/spoiler]
No i bardzo dobrze takie osoby jak "Admin
" powinny świecić przykładem na serwerze jak i na forum,a nie wyzywać przy wszystkich i pokazywać każdemu,że ma się wywalone na serwer Smile

te dzieci.

Zamykam.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości