Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Mapka awp_kurnik
Guest

Jakiś czas temu, tworzyłem mapę pod nasz serwer. Nie dokończyłem jej - brak pomysłów. Uważam, że jest uboga. Chciałbyś coś dodać lub zmienić na tej mapie na sam koniec.

Chciałbym abyście pomogli mi w tym.

Mapę pobrać możemy pod tym linkiem:

http://cs-kurnik.pl/extaza/awp_kurnik_mi...betav1.zip

Jeżeli ktoś nie wie jak ją odpalić:

Wrzucamy do głównego katalogu CS GO, do folderu maps/

Włączamy grę i w konsole wpisujemy

Kod:
map awp_kurnik_minecraft_betav1

Wtedy od razu załaduje wam się mapka. Jeżeli chcecie wyrzucić boty wpisujemy potem "bot_kick"

Zmiany, które będą dokonane:

- Zmienienie tekstury otaczającego muru. (tekstura się buguje).

Osoby, które dodadzą propozycje/zmianę, ich nicki będą dodane do tabliczki z autorem mapy.

Odpowiedz
Guest

Co do mapki fajna Wink

Co bym dodał:

- Dla utrudnienia może rzeczka z lawą przepływająca dołem mapy przez ten tunelik ( tunel nieco poszerzyć )

- Praktycznie od razu ruszyłem do murku z wiszącymi pnączami Wink Można by było na górze umiejscowić jakąś miejscówkę dla snajpera na którą można się wspiąć po pnączach 

- W tunelu jako smaczek gdzieś w rogu mógłby leżeć granat / flesh 

- Trochę mapa przypomina minecraft_2 ale to odrobinę Wink Może tło mapy inne ? Diamentowe / złote bloki albo coś Big Grin Wielki diamentowy miecz na górze za każdym z respów / logo kurnika na ścianach można by było jakoś upiększyć bo ta czerń trochę nie pasuje ale to tam dla tych bardziej wymagających Big Grin

- Na razie to wszystko bo bawiłem się z mapą około 10-15 min. jak by mi coś przyszło do głowy to tu się pojawię Big Grin 

Odpowiedz
Guest

logo wstawiłem byle jakie do wersji beta. Program do grafiki VTF mi się zrypał i w gimpie musiałem to robić, a tam niezbyt dobre grafiki w tym rozszerzeniu można zrobić. W finalnej wersji będzie po prostu ściana a na niej logo, z tłem ściany.

Co do tych wieżyczek koło pnączy, jestem za tym pomysłem, lecz trzeba by było bardziej ogarnąć ich funkcję. Czy tylko wejście jak np. na dwóch mini wieżach na awp_cache czy jeszcze jakaś platforma.

Co do tych dużych diamentowych mieczy. Troszkę będzie pieprzenia się z tym, ale do zrobienia. Tło jak najbardziej można zmienić. Tutaj dokładniejsze propozycje bym chciał widziec.

Granaty w tym tunelu? W sumie dobra opcja. Lub inna broń, np. scout. Ogarnę, czy z poziomu mapy można nadać skina broni. Jeżeli tak, to wiadomo jaką broń by się tam ukryło. AWP Dragon Lore Wink

Co do rzeczki, to w sumie dobra rzecz. Lawa czy woda? Ukryte? (po nastąpieniu na ziemie, zapada się i sie wpada do dziury)

Odpowiedz
Guest

Na razie tak przerobiłem górę:

[Obrazek: mine.jpg]

Odpowiedz
Guest

W sumie myślałem o tym Dragon Lore ale nie byłem pewny czy się da Big Grin

Co do rzeczki myślałem bardziej o czymś że gdy wpadniesz do niej to cie rani ale gdy wpłyniesz na sam dół przestaje ( czyli zadaje obrażenia tylko na górnej warstwie ) ale na dole masz wybór wypłynąć i zginąć od rzeczki albo utonąć Big Grin 

Tło hmmm....

Drzewka zostawić, może jakiś wodospadzik Big Grin w końcu  skądś ta rzeczka musi się brać Big Grin  Jakieś pole z rosnącym żytem ( no bo w końcu kurnik a kury to ziarno wpierdzielają Big Grin ) taki tam smaczek Wink

Na tych szarych ścianach też mogło by coś być Big Grin Może biegające kurczaki Big Grin Mało obecnie tam roślinności więc osobiście dorzucił bym parę krzaczków, kwiatki ( to żyto ), ewentualnie coś w stylu kurnika Big Grin  

Nie trzeba dopracowywać bo na tło podczas rozgrywki tak bardzo nie zwracasz uwagę ale żeby z tej wieżyczki ładnie wyglądało.

Co do wieżyczki to była by to platforma na górze ( zabudowana ze wszystkich stron i daszek stojący na 4 płotkach po jednym w rogu )  Z wieżyczki najlepiej żeby nie wystawała tylko głowa bo mogło by być z byt trudno dla niektórych Big Grin tak do połowy klatki żeby postać z wieży było widać. Jakbyś czegoś nie zrozumiał to tam na steamie mnie szukaj Smile

PS. Bardzo fajna zmiana na górze Wink Tam gdzieś powinien siedzieć złoty kurczak Big Grin Taki nieśmiertelny Wink

Odpowiedz
Guest

<sub>Zmieniam otoczenie. Taki oto domek zacząłem Wink A będzie ich wiele więcej. Jak odjebać mapę, to konkretnie:</sub>

<sub>Tekstury się tam pomieszały bo kompilowałem szybkim sposobem.</sub>

[Obrazek: mine2.jpg]

Odpowiedz
Guest

No i zajebiście Big Grin Ten domek naprawdę fajnie wygląda Smile 

Odpowiedz
Jak dla mnie super! Smile

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości