Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Pożegnanie.
Siema 

A więc odchodzę z serwerowni , bo tutaj chyba potrzebny nie bede starałem się pomóc jak się dało, 

dzięki za granie na serwerowni za admina na SURF.

I miłego prowadzenia sieci i oby jak naj więcej osób na serwerowni i rozkręcenia sieci. 

Admina proszę usunąć na SURF.

Pozdrawiam Aleks.
Co tu dużo mówić nie znałem Cię zbyt długo ale życzę Ci powodzenia w dalszej drodze.

Żegnaj może kiedyś wrócisz.

Żegnaj. Powodzenia w dalszym włóczeniu się po sieciach.! Smile 

Powiem tak naj bardziej lubie maline Smile bo z nim się dogadywałem dobrze Extazy ciebie lubie jak lubię Qunir z tobą kontaktów takich nie miałem dobrych ale wkońcu tu chodziło o współpracę a nie kłócenie się ale mam nadzieje że jeszcze się spotkamy wrazie czego Kontakt GG macie kontakt steam malina ma ale ten steam co malina ma to już nie będzie go. 

Pozdrawiam was.

Jaaa Big Grin Ktoś mnie lubi Big Grin Ale mam zaciesz ^_^ Miło było ale co miłe zawsze się kończy tak, że powodzonka w dalszej grze Smile
<p class="bbc_center">Prywatne Wiadomości

<span style="background-color:rgb(19,19,20);">
</span>

<span style="background-color:rgb(19,19,20);">Wyślij jedną wiadomość. Gdy będę miał chwilę czasu to Ci odpiszę, nic nie da wysyłanie wielu kopii.
</span><span style="background-color:rgb(19,19,20);">
</span>

Kontakt

<span style="background-color:rgb(19,19,20);">
</span>

<span style="background-color:rgb(19,19,20);">Nie pisz do mnie "siema, jesteś? mam sprawę". Napisz konkretnie o co Ci chodzi.

Nie pisz po jednym wyrazie. Zastanów się co chcesz napisać i sformułuj zdanie.

Nie odpowiadam w sprawach banów, unbanów. Od tego jest forum.

Nie pisz do mnie w sprawie podania o Admina. Sprawdzam na bieżąco forum - zauważę Twoje podanie.

</span><span style="background-color:rgb(19,19,20);">
</span>

<p class="bbc_center">Pozdrawiam
<span style="background-color:rgb(19,19,20);">AveMalina

</span>

Jeszcze kiedyś się spotkamy, Sieć bd odwiedzał.
Mógłbyś jeszcze zostać, ale nie nalegam. Narka.  Wink​ 

Bywaj. :'(

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości