Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie by Łowca
Imię:Oskar
Czy pełniłeś kiedyś tą funkcje: Tak 
Znajomość ortografii (1-10):8/10
Czas jaki przebywasz na forum:Na forum mogę po szkolę przebywać kilka godzin oraz w trakcie przerw szkolnych także a w weekendy od samego rana do późnej nocy Smile.
Dlaczego Ty?: Nie oceniam sam siebie, ale chciałbym doprowadzić forum do lepszego porządku oczywiście nie mówię, że forum jest zasyfione lecz chciałbym użyczyć swojej pomocy i z ogromną przyjemnością pomóc "Teamowi" serwerowni w obowiązkach. Jestem raczej osobą kreatywną, miłą i nie szukam wrogów lecz z całych sił jeżeli ktoś potrzebuje mojej pomocy to robię wszystko, aby tej osobie pomóc. Za czasów jak jeszcze grałem w Counter-Strike 1.6 posiadałem pięciokrotnie swoją siec jak i kilka razy swoje serwer i także planuję utworzyć serwer CS:GO i jak się uda dołączyć się z nim do tej sieci. Na forum będę próbował dotrzymywać wszystkich obietnic jak i będę spełniał wszystkie obowiązki, które zostaną do mnie przydzielone. Nie będę się rozpisywał o moim życiu prywatnym, ponieważ to już nie jest temat o tym chciałbym tylko aby moje podanie zostało rozpatrzone i czekam na wyniki Smile.
Coś o sobie:Mam na imię Oskar, lat 16 i mieszkam w Strzegomiu. W moim życiu układa się dobrze mam czas na naukę, komputer i dla przyjaciół. Moje zainteresowania to wojsko chciałbym w przyszłości pojechać na misję i będę próbował do tego celu dotrzeć. Gram na Only AWP możecie mnie tam także poznać jak i ze mną pograć. Tworzę grafikę, robię serwery związane z CS:GO, CS 1.6 i lubię bardzo spędzać czas z przyjaciółmi, a dziewczyny niestety jak na teraz nie posiadam. 

Na Tak

+Aktywność

+Wiek

+Ogar

Guest

+ Dłuższa aktywność na serwerze i często spotykany gracz

+ Z poczuciem humoru i szanuje innych

-dopuszczalny wiek to 18 lat, jednakże jak na 16-latka jest osobą ogarniętą

-można też doczepić się tutaj rangi(min. gold nova master), lecz nie jestem pewny jaką posiada na chwilę obecną

Podsumowując, jego zaangażowanie w serwer, jego rozwój i aktywność na serwerze myślę, że można dać mu szansę.Jeśli chodzi o rangę oraz wiek to już zależy od administratora cs-kurnik.

Guest

Jestem za Smile

Guest

Wy serio nie widzicie, że odkopaliście temat sprzed paru miesięcy?

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości