Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Problem cs go
Guest

Dnia 07.12 na 08.12 została dodana nowa aktualizacja. Po pobraniu aktualizacji włączyłem csa i niestety wszystko zaczęło się zacinać. Chciałem dołączyć na serwer, jednakże nie załadował się on. Postanowiłem przez konsolę wyłączyć csa. Gdy spróbowałem jeszcze raz go właczyć już nic nie mogłem zrobić. Nawet nie mogłem ruszyć myszką. Czytałem na forum, że niektóre osoby też tak mają. Czy macie jakiś pomysł co zrobić? Dodam, że mam słaby komputer.

Tyle z mojej strony, RupTaK

Guest

Jeżeli inne osoby też tak mają, to trzeba czekać na Valve, może wypuszczą łatkę.

Guest

Lagi i spadki FPSów zaliczyła większość społeczności - są jedna przypadki gdzie fps podskoczył. 

Ogólnie gra ma ograniczenia dotyczące klatek, co może spowodować, że dla zbyt słabych komputerów będzie ona zbyt wymagająca ( brak możliwości gry).
Podaj najlepiej swoje parametry komputera Smile

Dodatkowo zrób screena z menadżera zadań a pasek wydajność. Jeśli nie wiem gdzie to jest to przytrzymujesz CTRL + ALT + DELETE i wybierasz Menadżer zadań i tam dalej Wydajność.

Guest

.jpg   plik1.jpg (Rozmiar: 146.91 KB / Pobrań: 1)

.jpg   plik2.JPG (Rozmiar: 141.94 KB / Pobrań: 0)

Guest

Nie wiem czy dadzą radę to naprawić. Wydaje mi się, że dodatkowa aktualizacja nie była na tyle kosztowna, żebym nie mógł grać w csa. Wcześniej grałem bez problemu co prawda z małą ilością fps, ale gra uruchamiała się normalnie i się nie zacinała. Powyżej dodałem screen komponentów mojego komputera oraz wydajność przy uruchomieniu przeglądarki internetowej oraz steama. Czekam na pomoc ze strony valve. Jeśli macie jakieś pomysły śmiało możecie je pisać. Nie mam pojęcia co robić

RupTaK

Moim zdaniem Twój komputer jest za słaby. Masz win xp pewnie ten komputer ma parę ładnych lat ale niestety masz za słaby procesor i nie wiem co z kartą graficzną bo ja nie podałeś.

Zobacz same wymagania gry CSGO. 

Guest

Zmiana komputera. Nic więcej Ci nie pomoże.

Guest

Już rozpatruję zakup nowego komputera. Na chwilę obecną chciałbym zakupić coś używanego, ponieważ muszę jeszcze zapłacić za naprawę silnika w moim samochodzie. Czy moglibyście mi pomóc w wyborze komputera o ile macie jakąś wiedzę na ten temat. Dodam stronę komputera, który mnie zainteresował i jego sprzedawca jest niedaleko mnie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Jak będę musiał stworzyć nowy temat to proszę mnie poinformować.

https://www.olx.pl/oferta/swietny-komput...c;promoted

RupTaK

Guest

Cytat:Już rozpatruję zakup nowego komputera. Na chwilę obecną chciałbym zakupić coś używanego, ponieważ muszę jeszcze zapłacić za naprawę silnika w moim samochodzie. Czy moglibyście mi pomóc w wyborze komputera o ile macie jakąś wiedzę na ten temat. Dodam stronę komputera, który mnie zainteresował i jego sprzedawca jest niedaleko mnie. Z góry bardzo dziękuję za pomoc. Jak będę musiał stworzyć nowy temat to proszę mnie poinformować.

https://www.olx.pl/oferta/swietny-komput...c;promoted

RupTaK
Co do tego kompa to myślę że fps trochę zawyżone Wink Ale spadków poniżej 100 raczej nie powinieneś się bać ale podczas rozgrywki nie wiem czy wyciągnie te 150. Na serwerach pewnie tak Wink . Spytaj się też o taktowanie ram bo jak 1333Mhz to możesz mieć w wymagających sytuacjach ( nieodczuwalne ) spadki fps. do powiedzmy 80. A no i karta graf. trochę słaba. Jak chcesz na nim grać głównie w CS:Go i gry o podobnych wymaganiach myślę że będziesz zadowolony ale jak mówiłem sprzedawca mógł trochę zawyżyć możliwości ale nieznacznie Wink 
Guest

Jednym słowem gówno w za 650 zł.

Guest

Cytat:Jednym słowem gówno w za 650 zł.
Oj tam gówno Big Grin   Taki po prostu z niższej półki nie każdy ma kompa za 4-5k Wink 
Guest

Kupując części osobno na allegro, wydałbyś 300 zł mniej.

Guest

Myślicie, że dałbym radę złożyć coś w miarę dobrego z tym procesorem ?

http://allegro.pl/intel-core-i5-2500-3-3...12036.html

Budżet w granicach 1000 złotych. Jest taka możliwość ?

Guest

Cytat:Myślicie, że dałbym radę złożyć coś w miarę dobrego z tym procesorem ?

http://allegro.pl/intel-core-i5-2500-3-3...12036.html

Budżet w granicach 1000 złotych. Jest taka możliwość ?
No nie wiem może by dało rade ale pamiętaj że to nawet dobry procesor i ciężko może być ze znalezieniem karty która by go nie ograniczała w tym budżecie Wink  Ale jakąś używaną może byś znalazł. Oczywiście myślę tu o wszystkich używanych częściach bo o nowych to tu niema co mówić Big Grin 
Guest

W sumie to zgadzam się. Oczywiście chciałem złożyć z używanych. Po za tym porozmawiałem sobie trochę ze sprzedawcą komputera z Lędzin i chce mi powiedzieć, że 600 złotych za tamten komputer to dobra cena. Za ilę mógłbym kupić używaną płytę główną z tamtego zestawu ? 

https://www.olx.pl/oferta/swietny-komput...f6d1575087

Sprzedawca twierdzi, że płyty głównej nie kupię za 130 złotych, a całego komputera za 300 złotych nie złożę. Po za tym szukałem płyty głównej i nie licząc zestawów na allegro wraz z procesorem intel i3 czy i5 nie znalazłem. 

Chciałem się jeszcze spytać co myślicie o takim procesorze:http://www.mediaexpert.pl/procesory/proc...,id-126119

Wstawiam nowy, ale mnie bardziej będzie interesował używany. Myślicie, że z AMD warto na komputer, który ma mi posłużyć z maxymalnie rok czasu? Czekam na odpowiedzi. Z góry dziękuję za pomoc.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości