Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja
Cześć

A więc proponuje zmiany w grze SurF

1. Nie wiem czy to błąd czy tak jest gdy spisuje / vip pisze w say gracze online : 

a gdzie jest vip.txt ?? /vips -gracze online /vip -informacje o vipie

2.Dodać do vipa jakiś wygląd postaci żeby się odróżniał  od innych i wiadomo było że gra vip.

3.wpisanie /regulamin.

4.zrobienie takiego losu podczas gry że dajmy tam w grze co 1 minute włącza się loteria i pisze to coś w tym stylu

Chcesz wygrać napisz w say /gotowe 

i tam można wygrać dajmy Exp do lv.

5.Jakiś konkurs zrobić na Surfie Smile 

7./serwer 

Tabela wyników cs-kurnik.pl 

i przełącza nas automatycznie.

8. top gracze pod koniec rundy i danie expa (nie za dużo exp zależy jaki jest lv na surf i obniżyć exp)

to by wyglądało tak 

1.Nick-500exp

2.nick-250exp

3.nick-175 exp

coś w tym stylu.

Jeśli coś powtarzam z po przedniejszych tematów to sorki :/

Jeśli napisałem coś co już jest w stanie robienia sory.

Pozdrawiam ALEX

Co do twoich propozycji:

1 i 2. Zostanie to zmienione w najbliższym czasie na tą chwile zostanie tak jak jest czyli komenda /vip - odpowiada za vipow online na serwerze. /vipinfo - informacje na temat vip'a.

3. Uważam że to jest zbędny pomysł ponieważ mało kto czyta regulaminy a druga sprawa najpierw zobaczymy czy uda nam się to umieścić na jednej stronie w motd.

4. Pomyślimy coś na ten temat Wink

5. Konkursy są w planach. Więcej nie zdradzę Tongue

7 raczej 6. Komenda /serwer - wiem że są z nią problemy ponieważ sam próbował kiedyś ją zrobić ale coś wymyślimy z administracja i może dodamy tą komende na serwery.

8. Można odnieś to było od rano do pkt 4. Mamy kilka fajnych pomysłów na dodanie takich rzeczy ale to w za jakiś czas zobaczycie dopiero.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości