Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja.
Proponuje dodać na forum do opcji moderatora nowe niestandartowe nardzędzia do przyjmowania/odrzucania podan i do zamykania wątków.

Przykład.:

<pre>
Gracz dostaje Bana. Otwiera temat dodaje screeny.
Admin sprawdza screeny. Okazują się być modyfikowane. UB nie przyznany. Klika opcje moderatora > Nardzędzia niestandartowe > Nazwa narzędzia (np. UB nie przyznany)

Pojawia się wątek admina wyglądający tak:

---------------------------------------------------------------------------------------------------------

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

</pre>
Tutaj obrazek, który mogą wykonać wasi Graficy.

Witaj Graczu.

Twoje ss`y bądź odwołanie od bana zostało rozpatrzone negatywnie
.

Zostałeś uznany za cheat`era i dalsza gra na naszych serwerach jest dla Ciebie zabroniona.

Jeśli się z tym nie zgadzasz napisz odwołanie od bana. Masz na to 24 godziny od tej decyzji. Przysługuje Ci jedno odwołanie od bana.

Pozdrawiamy, Administracja cs-kurnik.pl

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dlaczego o tym pisze?

-Będzie to bardziej estetycznie wyglądało niż zwykly post. UB nie przyznany. Smile

<pre>
</pre>
<p style="text-align:center;">[Obrazek: vfccq1.png]
Guest

Szukałem tego, ale nie znalazłem. Jak możesz to zarzuć, jest to osobny hook do tego Wink

To nie jest plugin. Jutro jak bede na komputerze to pomoge to zrobic. Jeszcze mam takie pytanie strona stoi na silniku myBB czy przemo ?

<p style="text-align:center;">[Obrazek: vfccq1.png]
Forum stoi na silniku IPBoard Smile
Cytat:To nie jest plugin. Jutro jak bede na komputerze to pomoge to zrobic. Jeszcze mam takie pytanie strona stoi na silniku myBB czy przemo ?
To ja już widzę jak Ty się tym zajmiesz Smile

Ogólnie extaza zagadam do kumpla i Ci może wytłumaczy i sam zrobisz Wink

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości