Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[Propozycja] Granaty
Witam.

Proponuję wgrać na serwer plugin, który pokazuje kolorową linię za rzuconym granatem.

HE - czerwona linia

FB - niebieska linia

SG - zielona linia

Co sądzicie ?

Pozdrawiam
Może się przydać na serwerze jestem za dodaniem pluginu.

Przedewszystkim do jest 4fun Big Grin Wiec jestem ZA, chciałbym jeszcze dorzucić opcje kolorowych granatów dymnych , a dokładniej chodzi mi o ich dym Tongue np (zółty, różowy, zielony itp) Smile

Cytat:Przedewszystkim do jest 4fun Big Grin Wiec jestem ZA, chciałbym jeszcze dorzucić opcje kolorowych granatów dymnych , a dokładniej chodzi mi o ich dym Tongue np (zółty, różowy, zielony itp) Smile

Zgadzam sie. =)

Kod:
Przedewszystkim do jest 4fun  :D Wiec jestem ZA, chciałbym jeszcze dorzucić opcje kolorowych granatów dymnych , a dokładniej chodzi mi o ich dym  :P np (zółty, różowy, zielony itp)  :)
Kolorowe linie... jak najbardziej na tak. Bedzie ciekawiej. Kolorowe smoki... na nie.
<p style="text-align:center;">[Obrazek: vfccq1.png]
Linia dobra sprawa, tylko czy drużyna przeciwna też widzi ta linię?
Mleko, te linie wydziały by oba zespoły zarówno CT jak i TT Smile

Guest

I to jest minus tego pluginu. Oczywiście da się przerobić, aby te linie widział własny team lub tylko ten co rzuca.

Osobiście linie kolorowe gdy leci granat tak wielki plus i pasuje to do serwera 4 fun jak wspomniał wyżej Modek, ale z kolorowym dymem byłbym przeciw, nie wiem jak będzie się to sprawdzać u osób z gorszymi komputerami (nie ukrywając grają takie osoby), które w zwykłym dymie mają problem ze spadkiem FPS, a w kolorowym? Nie wiem czy ma to jakieś większe znaczenie do FPS ale byłbym za tym, aby to nie było wprowadzone w życie serwera Big Grin

Guest

Kolor dymu nie ma wpływu na ilość FPSów.

Jego gęstość ma.

Kolorowe linie wgram dla testu dzisiaj. Zobaczymy jak to będzie wyglądać w praktyce.
Guest

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

[Obrazek: zamkniety.png]
<strong>Powód:</strong> Propozycja przyjęta.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Cs-Kurnik.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości