Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Psycha =)
Imie: Patryk.

Czy pelniles kiedys tą funkcje? : Owszem na 2 sieciach =)

Znajomosc interpunkcji : 9/10 Wink

Czas jaki przebywasz na forum : Zaleznie ile mam czasu wolnego, ale kolo 3-4h dziennie =)

Dlaczego ty? : Poniewaz uwazam, ze dobrym pomyslem bedzie polaczenie silowni z grą i forum =)

Coś o sobie? : Ogarniety chlopak, uczacy sie, uprawiajacy rozne sporty, interesujacy sie glownie motoryzacją =)
Guest

Niech sie inni wypowiedzą.

Ja uważam nadal, że na razie nam trzeci moderator nie jest potrzebny. Chyba że ruch nagle się zwiększy, czego bym w sumie chciał Smile

Albo też opcję bym Ci dał taką, żebyś na razie moderował dział, gdzie są reklamy innych serwerów.

Dobrze by było gdyby jeden moderator mogł moderować 1 kategorię. np. Regulaminy i Informacje a drugi Kategorię Serwery.

Co do podania to jestem na TAK, ale tak jak napisał ExTaza?!. Przyznać Ci 1 dział/kategorię.

<p style="text-align:center;">[Obrazek: vfccq1.png]
Cytat:Niech sie inni wypowiedzą.

Ja uważam nadal, że na razie nam trzeci moderator nie jest potrzebny. Chyba że ruch nagle się zwiększy, czego bym w sumie chciał Smile

Albo też opcję bym Ci dał taką, żebyś na razie moderował dział, gdzie są reklamy innych serwerów.

Jak uwazasz =)

Jak juz to przydziel mi z 3 dzialy, w ktorych sie cos dzieje Smile
Guest

Wiadomość wygenerowana automatycznie

Ten temat został zamknięty przez moderatora.

<strong>Powód:</strong> Podanie odrzucone

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Cs-Kurnik.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości