Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Uniemożliwienie rushowania poprzez dodanie czasowej bariery, na mapach AWP
Witam, chciałbym zaproponować wprowadzenia na mapach AWP czasowej bariery, która uniemożliwiałaby graczom przejście na drugą stronę mapy, przez 30sek(czas można zmienić) od rozpoczęcia rundy. Zapobiegnie to zbędnym Rushom, które są całkowicie zbędne na serverach awp, w końcu jest to broń dalekosiężna i nie gra się nią w zwarciu.

Sprawa jest szczególnie uciążliwa w momentach, w których drużyny nie są zbytnio zbalansowane pod względem skilla i już po 5-10 sekundach, połowa drużyny przeciwnika jest już na naszym respie i strzela z boków. Mam nadzieję, iż wyraźcie opinię wskazującą na zgodę na dodanie takiej rzeczy na serwerze.

Pozdrawiam.

Odpowiedz
Popieram

Odpowiedz
Guest

Na początku byłem przeciwny ale ostatecznie zgadzam się z propozycją Knayder'a. Na niektórych mapach jest to (brak takiej bariery) duże utrudnienie dla graczy.Myślę, że można ten czas wydłużyć do 45 sekund.

Odpowiedz
Guest

Popieram zmianę Big Grin 30 sekund będzie akurat, żeby nie spowolnić zbytnio gry Smile

Odpowiedz
Guest

Co z tym tematem ?

Był, był i upadł...

Odpowiedz
Guest

Musimy ustalić przerwę techniczną i do każdej mapy dodać miejsce Anty Rashu.O wszystkim poinformujemy w osobnym temacie.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości