Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
VIP - Dziewczyny i Inne takie
Guest

Nie wyobrażacie sobie serwera 4FUN bez VIPa, prawda? Dla mnie szczerze powiedziawszy jeden rodzaj VIPa jest już przestarzały.

Dlatego nasunęła mi się myśl, aby zrobić 3-4 rodzaje VIPów. O co chodzi?

Można to porównać do COD MOD-a i klas, które ten mod posiada.

1 rodzaj VIPa np. by miał:

110 HP

Wszystkie granaty

1% obrażeń wiecej

20% więcej kasy za pake,killa itp

2 rodzaj VIPa:

Za zwykle zabójstwo do HP dodawane jest 1 HP

Za zabójstwo HS 5HP

Równiez wszystkie granaty

Możliwosc Kupna Dwóch HE i SG

Kazdy kto chciałby kupić VIPa, wybierałby poszczególny "pakiet". Rodzaje VIPów mysle ze nie powinny duzo odchodzić od zwyklych userów, ani też same siebie nie powinny przewyższać

To wszystko są przykłady, wzięta z głowy. Tworzę temat, abyście się wypowiedzieli odnośnie tego pomysłu. I zaproponowali swoje "Rodzaje" VIPów.

Jest jeszcze jeden pomysł, odnosnie VIPów , żeby mniejszość CS-a, czyli płeć piekną obdarować darmowym VIPem Smile

Czekam na wasze Uwagi/Zmiany/Propozycje

No fakt. Jeden rodziaj Vipa to przeszłość a to bedzie cos nowego Smile Z checia zobacze jak to bedzie wygladalo Smile

P.S Na tym forum to chyba my faceci jestesmy mniejszością Tongue

Dobry pomysł.

Co do mojej propozycji na typ VIP'a:

1#

Dwie bronie główne

Więcej kasy za kila itp - by było za co kupić te bronie

Reszta bez zmian.

2#

Większe obrażenia z pistoletów o 5%

Większe obrażenia z HE o 20%

2 HE - do kupienia

80HP

+2 HP za fraga z pistoletu, +10HP za fraga z HE

3#

Darmowy Deagle od pierwszej i AWP od drugiej rundy

2FlashG, 2SG

100HP i 100 Armoru

Dobrym pomysłem według mnie było by danie jakiś skinów vipom czy to na postać czy broń, i na początku rundy komunikat wyboru czy chce mieć skina czy nie.

Popieram pomysł z darmowymi VIP'ami dla dziewczyn. Im więcej lasek tym więcej graczy Tongue

Jednak pozostaje kwestia oszustw, na pewno znajdzie sie ktoś kto nie należy do płci pięknej i będzie chciał wykorzystać okazję. Przydałby się wtedy jakiś system weryfikacji że tak powiem, najlepszym była by krótka rozmowa przez kamerke, innym wysłanie zdjęcia, czy zwykła rozmowa. Jednak takie rygorystyczne podejście do sprawy może odstraszyć część pań, tak więc zachęcam do dyskusji także w tej sprawie jeśli pomysł z darmowymi VIP'ami dla dziewczyn sie przyjmie.

Narazie tyle. Pozdro Smile

[center][Obrazek: age_gate_logo.png][/center]

<a class="" href="http://www.cs-kurnik.pl/user/16-h3lp3r/" title=""><span><span style="color:#FFFFFF;font-weight:bold;">h3lP3r</span></a> co do twoich kilku ostatnich zdan ;p To czy ktos udaje płeć piekna wyjdzie z czasem Tongue pomysl sam w sobie jest dobry Smile Napewno to zacheci graczy, tak samo mozna dodac vipa za przegranie np 100h na serwerze lub cos w ten deseng Smile</span>
Guest

No Panowie i Panie. Propozycje dla rodzai VIPów Smile

Och  Extaza , co do dziewczyn mi dalej wierzysz, że jestem dziewczyną Big Grin A tak poważnie. Co do Vipa fajnie będzie jak będzie urozmaicony tak jak proponujecie. 

Co można jeszcze dodać do vipa?

+wyróżniony nick na chacie;

+noktowizor;

A co do w/w jestem na tak.  

A jak można sprawdzić czy dana osoba jest kobietą? Niech coś powie przez micro, oraz niech zrobi zdjęcie np. z napisem "www.cs-kurnik.pl" :> 
Guest

Dorotko, kto gra z noktowizorem? Tongue

A co do sprawdzania, czy dana osoba faktycznie jest płci pięknej,to tak jak mówisz. Kilka słów przez mikro, odpowiadanie na temat gry/serwera. Bo można np. wziąć siostrę, albo koleżankę,by przeszła ową weryfikacje Tongue Ale tym nie ma co się przejmować. Oby były kobitki, które można będzie weryfikować... Tongue

Ale czasem może nie mieć mikrofonu Tongue Wiec potem robi się trochę lipa Tongue Ale te klasy vipa są dobre ^.^ Wkońcu coś nowego, wyróżniającego  tą sieć od innych Tongue

Moja propozycja VIP`a:

- dodatkowy skok w powietrzu

- w CT dostaje darmowy defusal kit

- lekko zmniejszona grawitacja

- dodatkowe 5 hp za zabicie

- dodatkowe 10 hp za zabicie HS

- dodatkowa kasa na początku każdej rundy

- dodatkowa kasa za rozbrojenie bomby

- zawsze darmowy deagle z pełnym magazynkiem

- zawsze darmowy HE, 2FB, SG

- po 3 rundzie może wybrać jeden zestaw broni:

* Ak-47, deagle

* M4a, deagle

* Famas, deagle

* AWP, deagle

* Krowa, deagle

Smile
Guest

Ojej, to taki COD MOD już Tongue

Co do 2x skoku, od razu mówię, nigdy tego nie dodam Smile Nie chce potem latać za gościami co na TXT siedzą. Jest to za duży dodatek jak na VIPa.

Trzeba myśleć tez o innych graczach, tych, którzy nie mają VIPa Tongue

Taki VIP z brońmi od 2-3 rundy byłby dobry Smile

Spoko, to tylko propozycje przecież Smile

Jeśli będą te kilka rodzajów Vipa to każdy rodzaj tak samo będzie kosztował ?
Guest

Tak, dlatego chcę zrobić takie rodzaje, które nie będę przewyższać siebie i nie będą dużo lepsze od standardowego gracza.

W święta wezmę się za sklep automat, może uda mi się go napisać w 1 dzień. Tongue

I też mam dość ciekawy projekt do zrealizowania  Wink

Może głupia sprawa ale auto bunny hop jakby dodac??

Guest

Cytat:Może głupia sprawa ale auto bunny hop jakby dodac??
Jakieś linki do filmików YT? Bo nigdy nie grałem na autobh Tongue
Cytat:Jakieś linki do filmików YT? Bo nigdy nie grałem na autobh Tongue
Moim zdaniem odpada w 100% chyba że chcecie ludzi którzy rozpędzą się na bhop i zapierdzielają po mapie Tongue

Ja to nie mam problemu z bhopem Big Grin

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości