Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
warguzo
Siemanko, mam na imie Damian mam 21 lat, z csem mam styczność od 16 roku zycia Wink mialem teraz dluga przerwe, ale w pracy zainstalowalem steama i zaczynam znow grac Big Grin gralem na armii ropczyckiej dluuugo i z extaza znamy sie dlugo, czesto go wkurzam i mu cisne Big Grin pewnie uwaza mnie za nie dobra osobe, ale nie jestem wcale taki zly Tongue bede grywal u was i wkurzal nadal naszego h@ Big Grin pozdrawiam was a w szczegolnosci kobiety
Guest

Nic się nie zmieniło... Big GrinT

Ty byku Ty! https://www.youtube.com/watch?v=uxkj5sXP79o

Witaj. Miło mi Cię poznać Smile

Witam Cie, masz jakies zainteresowanie poza cs-em ? :]

Extaz daj mi range jakas prosze Big Grin nie dlugo chce admina, zrobie tu porzadek Big Grin
Oczywiscie, ze tak! Kocham sport,sztuki walki uprawialem kick boxing i siatkoweczke, kocham kobiety a w szczegolnosci swoja, jestem bardzo energiczna osoba i nie jestem konfliktowy chociaz extaz nie zgodzi sie ze mna Big Grin
Guest

Ty i Twoje skróty... Wcześniej PeEm żes wołał, teraz Extaz Tongue Leń

Moge peem mi to tam rybka, chyba Cie nawet mam na fejsie lamusku Big Grin

Kod:
Extaz daj mi range jakas prosze  :D nie dlugo chce admina, zrobie tu porzadek  :D 

Możesz od niego dostać rangę "Zbanowany"  Big Grin

Guest

W momencie rejestracji już czuł na swych plecach mój oddech Tongue

Nie mam Twoich nawykow, nie wiem jak sie bawisz w domu ale mi za bardzo takie zabawy nie przypadaja do gustu Big Grin
A do jakiej pracy chodzisz warguzo ?

Guest

A miejsce pracy Warguzo jest różne. Zależy jakie auto podjedzie Big Grin

siema Big Grin 

Jestem agentem sprzedazy w orange, nie nawidze orange ale dobrze mi tam idzie i na czas studiow podjalem sie tej pracy Big Grin studiuje zarzadzanie zaocznie, potem zamierzam przejsc na magisterke dzienna cos z bezpieczenstwem narodowym, wojsko od zawsze mnie fascynowalo
E to dobrze , ja chyba na mechanika pojde Smile

Guest

Sn4jp3r, przed wybraniem tego zawodu, upewnij się, albo załatw sobie praktyki w takim zakładzie, który przyjmie Cię zaraz po szkole Smile

W moim przypadku miało być kolorowo, aktualnie na budowlance robię Smile

Warguzo witamy Pana :* Big Grin
oo Gosia Big Grin

witaj witaj, pm Cie przyciągnął tutaj? Uważaj, to ukryty erotoman Big Grin

Siema. =)

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości