Archiwum Shoutboxa
avatar
Domena tymczasowa została usunięta. Prosimy łączyć się za pomocą naszej domeny TS3.Cs-Kurnik.pl Jeśli masz problemy zgłoś to!
avatar
Witajcie serwer działa już na nowym hostingu. Prosimy o korzystanie z tymczasowej domeny: cs-kurnik.voice24.pl - jutro nasza domena będzie działać juz dla wszystkich.
avatar
Nasza domena TS3.Cs-Kurnik.pl została przekierowana już na nowy adres IP serwera ale może to potrwać do 24h. Nie którym z wam może już dzisiaj działać nasza domena, lecz nie wszystkim. Dopiero jutro powinno domena funkcjanować prawidłowo.
avatar
Jutro w godzinach 8-9 odbędzie się migracja TS3. Po migracji prosimy korzystać z tymczasowej domeny cs-kurnik.voice24.pl. Więcej informacji w poście: https://cs-kurnik.pl/temat-migracja-ts3?...02#pid4802
avatar
Migracja zakończona wczoraj powodzeniem. Serwer TS3.Cs-Kurnik.pl jest ONLINE tylko mamy problem ze statusem na stronie głównej.
avatar
Informacja: 27.12 - odbędzie się migracja na nowy hosting. Więcej informacji: https://cs-kurnik.pl/temat-migracja-ts3
avatar
Zapraszam do wypowiedzenia się w temacie: https://cs-kurnik.pl/temat-opinia-ts3-cs-kurnik-pl
avatar
Jak ktoś by był chętny poszukujemy grafika, a w szczególnie na tą chwile potrzebuje banner do serwera TS3 Smile
avatar
kacper28k Analizujemy sytuacje zaistniałą. Podejmiemy odpowiednie kroki żeby temu zaradzić. Aktualnie sytuacja się uspokoiło i wszystko działa prawidłowo.
avatar
Co to za chwilowe problemy?
avatar
Aktualnie serwer już działa.
avatar
Czemu serwer nie działa?
avatar
elo
avatar
Witam na nowej odsłonie forum Smile