Archiwum Shoutboxa
avatar
Serwer TS3.Cs-Kurnik.pl jest już ONLINE.
avatar
Niestety nasz serwer padł ofiarą ataków. Problem został zgłoszony mamy nadzieje że sytuacje się niedługo uspokoi. Aktualnie możemy tylko czekać na informacja od hostingu.
avatar
Domena tymczasowa została usunięta. Prosimy łączyć się za pomocą naszej domeny TS3.Cs-Kurnik.pl Jeśli masz problemy zgłoś to!
avatar
Witajcie serwer działa już na nowym hostingu. Prosimy o korzystanie z tymczasowej domeny: cs-kurnik.voice24.pl - jutro nasza domena będzie działać juz dla wszystkich.
avatar
Nasza domena TS3.Cs-Kurnik.pl została przekierowana już na nowy adres IP serwera ale może to potrwać do 24h. Nie którym z wam może już dzisiaj działać nasza domena, lecz nie wszystkim. Dopiero jutro powinno domena funkcjanować prawidłowo.
avatar
Jutro w godzinach 8-9 odbędzie się migracja TS3. Po migracji prosimy korzystać z tymczasowej domeny cs-kurnik.voice24.pl. Więcej informacji w poście: https://cs-kurnik.pl/temat-migracja-ts3?...02#pid4802
avatar
Migracja zakończona wczoraj powodzeniem. Serwer TS3.Cs-Kurnik.pl jest ONLINE tylko mamy problem ze statusem na stronie głównej.
avatar
Informacja: 27.12 - odbędzie się migracja na nowy hosting. Więcej informacji: https://cs-kurnik.pl/temat-migracja-ts3
avatar
Zapraszam do wypowiedzenia się w temacie: https://cs-kurnik.pl/temat-opinia-ts3-cs-kurnik-pl
avatar
Jak ktoś by był chętny poszukujemy grafika, a w szczególnie na tą chwile potrzebuje banner do serwera TS3 Smile
avatar
kacper28k Analizujemy sytuacje zaistniałą. Podejmiemy odpowiednie kroki żeby temu zaradzić. Aktualnie sytuacja się uspokoiło i wszystko działa prawidłowo.
avatar
Co to za chwilowe problemy?
avatar
Aktualnie serwer już działa.
avatar
Czemu serwer nie działa?
avatar
elo
avatar
Witam na nowej odsłonie forum Smile