Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Opcje VIP-a
#1
A więc tak... 

VIP jest dosyć dobrą zmianą, ponieważ dzięki niemu serwer może zarabać. Powinien dawać on (NIEWIELKĄ) przewagę nad przeciwnikiem. Granat to całkeim dobra żecz, ale większa ilość hp to przesada. Zwykły gracz nie ma szans w pojedynku 1 vs 1. Rozumiem że dzięki temu więcej graczy go kupuje, ale przez to zwykłych graczy ubywa i dosyć często serwer jest pusty.

Chciałbym aby opcja vip nie dawała większej ilości hp bo jest to dosyć irytujące.

 

Pozdrawiam Big Grin

Odpowiedz
#2
Słuchaj gracz z VIP-em posiada 110 hp, zwykły 100. Moim zdaniem to nie jest aż taka tragedia Wink. Jeżeli utrudnia Ci to grę, zapraszam do kupna Vip'a.

Odpowiedz
#3
Różnica może i jest nieduża, ale jednak VIP dzięki 10hp więcej przeżyje 2 strzały. VIP-a nie kupie bo nie chcę psuć gry innym.

Odpowiedz
#4
Jak dobrze strzelisz to jednym strzałem zabijesz Vip'a, VIP psuje grę?


Proszę, przestań.


Odpowiedz
#5
Jak dla mnie większa ilość hp to totalny bezsens. I tak, VIP psuje grę. Smile

Odpowiedz
Guest
#6
 
Cytat:Jak dla mnie większa ilość hp to totalny bezsens. I tak, VIP psuje grę. Smile
Osobiście uważam, że nie psuje, a wręcz przeciwnie. Podnosi poziom. Dlaczego ? Bo gracz bez VIPa (oraz VIP) musi grać ostrożniej. Większość strzałów leciała w nogi albo ciutek wyzej i zabijała. Teraz gracz musi przy-celować wyżej. Zauważyłem, że na serwerze na VIPa narzekają głównie Ci, którzy mają kiepskie statystyki. Są gracze, którzy bez VIPa radzą sobie równie dobrze. Jeśli miałbym narzekać to raczej na granaty, które spowalniają ustawienie się itp. Tak jak napisała Mania - zawsze możesz kupić VIPa - nie psujesz w ten sposób gry. Dodatkowo wspierasz serwer.
Odpowiedz
#7
Cytat:Osobiście uważam, że nie psuje, a wręcz przeciwnie. Podnosi poziom. Dlaczego ? Bo gracz bez VIPa (oraz VIP) musi grać ostrożniej. Większość strzałów leciała w nogi albo ciutek wyzej i zabijała. Teraz gracz musi przy-celować wyżej. Zauważyłem, że na serwerze na VIPa narzekają głównie Ci, którzy mają kiepskie statystyki. Są gracze, którzy bez VIPa radzą sobie równie dobrze. Jeśli miałbym narzekać to raczej na granaty, które spowalniają ustawienie się itp. Tak jak napisała Mania - zawsze możesz kupić VIPa - nie psujesz w ten sposób gry. Dodatkowo wspierasz serwer.
W większości VIP-a posiadają administratorzy którzy raczej dość dobrze grają. To nie prawda że w większości słabi gracze narzekają. Wydaje mi się że raczej potrafię grać (były top 1 serwera Tongue). Fajnie by było gdyby wypowiedział się ktoś inny niż administrator.
Odpowiedz
Guest
#8
 
Cytat:W większości VIP-a posiadają administratorzy którzy raczej dość dobrze grają. To nie prawda że w większości słabi gracze narzekają. Wydaje mi się że raczej potrafię grać (były top 1 serwera Tongue). Fajnie by było gdyby wypowiedział się ktoś inny niż administrator.
Jestem żywym dowodem na to, że administrator nie musi dobrze grać.

Patrząc na statystyki widać jednak, że większość ,,aktywnych'' graczy ma VIPa.

Jeśli chodzi o niektóre vipy- są one wynikiem konkursu i powoli znikają.
Odpowiedz
#9
Dokładnie zgadzam się z tobą. Wydaje mi się, że nie ma co na ten temat dyskutować.

Jeżeli masz jeszcze jakieś wątpliwości na temat VIP-a, napisz do administratora sieci ------->  ExTaza?!


Odpowiedz
Guest
#10
 
Tutaj masz zadawane obrażenia z AWP

 

 

Head     459
- 448


Chest & Arm     115
- 112


Abdomen & Pelvis     143
- 140


Leg     85
  - 85


 

kolorem czerwonym
są maksymalne obrażenia bez kamizelki, kolorem  niebieskim 
maksymalne w kamizelce

 

 

źródło

http://counterstrike.wikia.com/wiki/AWP

 

VIP jest nadal do zabicia na jeden strzał, chyba że zanim go strzelisz, zabije on kogoś headshootem. Bo żeby nie zginął od pierwszego strzału w rękę musiałby mieć 113 hp, czyli 3 fragi na końce lub 1hs. Więc ta opcja VIPa sama w sobie nie daje przewagi jego posiadaczowi. Tylko posiadacz decyduje, czy zginie on na strzał, czy też nie.

Jeżeli taki VIP nie potrafi tego wykorzystać, to zginie. Patrz dokładnie na obrażenia które zadajesz. Bo z doświadczenia wiem, że gdy strzelisz w takiego gościa co jest VIPem, nie zabijesz go, a on Ciebie to od razu sugerujesz, że zadałeś mu ponad 110hp. W konsole patrz, nie raz w noge trafisz pewnie. Smile

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości