Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Propozycja
<p style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;font-size:13px;">Hej,mam propozycję dodania na serwer, takiego czegoś jak zostaje (1vs1) :

<p style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;font-size:13px;"> 

<p style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;font-size:13px;">1. Pojedynek na noże

<p style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;font-size:13px;">2. Pojedynek na noscope'y

<p style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;font-size:13px;">3. Graj normalnie

<p style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;font-size:13px;"> 

<p style="color:rgb(40,40,40);font-family:helvetica, arial, sans-serif;font-size:13px;">Jeżeli we dwóch wybiorą tą samą opcję to w przypadku no scope'a, zostanie wyłączona możliwość włączenia zoom'a, a w przypadku pojedynku na noże, możliwość zmiany na awp, będzie zablokowana. W przypadku wyboru innych opcji przez zawodników, będą grali normalnie. Wink 

Odpowiedz
Jestem za Smile 

Odpowiedz
Stanowcze tak Smile

Odpowiedz
Podoba mi sie   Smile tak

Odpowiedz
Doskonale ! ;D I najlepsza by była opcja nr. 2 Wink

Odpowiedz
Guest

No scope odpadają.

W necie nie ma funkcji, która blokuje zoom. Ja nie znam source, tylko amx, także nie napiszę czegoś takiego. Poza tym, żeby coś takiego wykonać, to trzeba zrobić polecenia "na graczu". Czyli odbindować mu na tamten moment "attack2" co według polityki Valve jest niedozwolone i mogą nam ukarać serwer banem.

Odpowiedz
No okej.

Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości