Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Migracja TS3
#1
Exclamation 
Witajcie,

W ten piątek a dokładnie 27.12 odbędzie się migracja serwera ts3 na nowy hosting z tego powodu mogą wystąpić małe utrudnienia z serwerem. Postaramy się aby ta przerwa nie trwała długo. Przewidywany czas offline serwera to 10-20min, jeśli wystąpią kompilacje w trakcie to może się przedłużyć o 30min. Z góry przepraszamy za utrudnienia, lecz robimy to aby nasz serwer działał jeszcze lepiej dla was Smile

Prosimy wszystkich o korzystanie z naszej domeny TS3.Cs-Kurnik.pl gdyż zmieni się adres IP serwera. Domena zostanie przekierowana na nowy adres. Osoby korzystające z adresu IP naszego ts3 proszą są w trakcje migracji z korzystania z naszej domeny. Jeśli ktokolwiek będzie miał problemy z łącznością prosimy o kontakt na forum, fanpage, prywatnej wiadomości lub adres e-mail: support@cs-kurnik.pl.

O przebiegu migracji będziemy was informować w tym temacie jak i na naszym fanpage cs-kurnik.pl.

Pozdrawia Administracja TS3.Cs-Kurnik.pl
#2
Witam
Niestety z przyczyn niezależny ode mnie jestem zmuszony przesunąć migracje do maksymalnie poniedziałku 30.12.2019r.
Przepraszamy za utrudnienia.
#3
Cześć

W poniedziałek 30.12 - odbędzie się migracja ts3 opóźniona, będzie ona polegała na dwóch etapach. Pierwszy wyłączymy serwer ts3 na niecałą minutę, aby zrobię kopię bazy danych, ikon i awatarów. Po tym wyłączymy bota do czasu przejścia na nowy hosting. Będziemy chwilowo czekać aż nasze kopie zostanę wgrane na nasz nowy serwer. Po drugie gdy już będziemy wiedzieli że nowy serwer jest gotowy do startu. Wyłączymy stary i zostanie przekierowany TS3.Cs-Kurnik.pl na nowy hosting. Jeżeli nie wystąpią problemy ze startem potrwa to chwilkę jeśli nie mamy nadzieje że uda się to naprawić w miarę szybko.

Z góry przepraszamy za utrudnienia.
Pozdrawiam
#4
Migracje uważam za kończoną.

Jeśli ktoś z was lub waszym znajomych ma problemy z dołączeniem na nasz serwer proszę o kontakt ze mną.(PW, TS3, Qunir@cs-kurnik.pl)


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości