Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Podanie
Nick: Patro
Znajomość tworzenia i edytowania kanałów 0-10: 8
Znajomość regulaminu 0-10: 10
Dlaczego chcesz zostać adminem?: Siedzę na teamspeaku już od około 2 lat. Codziennie siedzę po 5-6 godzin na moim kanale, często widuje sporo osób które potrzebują kanału/pomocy a jest wcześnie rano i żaden inny admin nie jest online więc chciałbym móc pomóc tym osobom.
Kilka zdań od siebie: Jestem Patryk, mieszkam w Koszalinie ( miejscowość niedaleko Mielna, znajduje się nad morzem ) Kocham ludzi, i im pomagać. Jestem osobą miłą, ciepłą ( bez skojarzeń ) oraz chętnie służę pomocą. Ogólnie to lubię grać w gry i zajmować się moim kotem Felkiem, który pierwotnie miał wabić się Ramzes ale o tym później. Moją ulubioną grą jest Arma 3 oraz Counter Strike GO w którego przegrałem ładną część mojego życia ( gdyż mam 16 lat ). W Arme gram z moim kolegą Kubą który chętnie poświadczy że graczy spotkanych w trybie survival chętnie obdarowuje prezentami ( nie koniecznie ołowiem Big Grin ). Lubie wszystkie gry typu Dayz. A teraz wróćmy do tematu mojego kota, Miał nazywać się Ramzes lecz moja babcia zaczęła mówić do niego Feluś! Feluś Feluś ja tego zupełnie nie rozumiałem lecz Felek przestał reagować na Ramzes i tak już mu to zostało, no cóż, co tu już więcej opowiadać o moim skromnym życiu na tym pomorzu zachodnim Big Grin Żegnam Was serdecznie i liczę na pozytywne rozpatrzenie mojego drugiego już podania Smile

Guest

Osoba z poczuciem humoru oraz pomocna interesująca się informatyką jak i elektroniką  ;D

Super podanie. Będę z nim grać w arme.

Podanie przyjęte. Zapraszam do drugiego etapu z tego co widzę nie będzie Cię trudno złapać więc na pewno się odezwę na TS3 do Ciebie i powiem Ci co i jak Wink

Admin przyjęty Smile

Guest

<p class="bbc_center">Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: zamkniety.png]

<strong>Powód:</strong> Podanie przyjęte

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Cs-Kurnik.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości