Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ban za nic
<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Serwer: Awp

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick na serwerze: ♦ CeepRaerDJ ♦ #new pc

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Data zdarzenia: 04.12.2016

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick admina: - nie wiem lecz na serwerze byl Ruptak

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Powód bana: Nie mam pojęcia najprawdopodobniej uważali ze to co robie jest niewykonalne i zalozenia dostalem bana za hacki [aimbot] bez jakiejkolwiek konsultacji bądź sprawdzenia czy rzeczywiscie cos posiadam

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Link do SS`ów lub dema: --

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Coś od siebie: Zalosne bez jakiegokolwiek sprawdzania lub podania przyczyny ban z gory nie ukrywam gralem dosc dobrze

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;"> 

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">A i nie wiem jak pisac te prosby bo na forach nie siedze z gory dzieki

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;"> 

Guest

http://www.cs-kurnik.pl/sourcebans/index...mid&Submit
Nie no powód bana jest z Hezem muszę porozmawiać. 

Guest

Tak byłem wtedy na serwerze, jednak ja nie dałem ci bana. Myślę, że mogłeś zostać zbanowany za nadmierne kampienie lub nadmierne wchodzenie na wieżę. To są tylko moje przypuszczenia, jednak jeśli chciałbyś mogę się też spytać Hezu za co zostałeś zbanowany.

Tyle z mojej strony, RupTaK

Guest

<p class="bbc_center">Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: zamkniety.png]

<strong>Powód:</strong> Ban nie został dany za cheaty.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Cs-Kurnik.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości