Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Martusia Perm Ban za nic...
<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Serwer: Only AWP

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick na serwerze: Martuś. ♡

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Dziewczyna sobie grała, ja w tym czasie coś tam szperałem w drugim PC.

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Data zdarzenia: Dzisiaj tzn. 02.12.2016r | 19:55

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Nick admina: ExTaZa

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Powód bana: Brak

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Link do SS`ów lub dema: 

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Link do bana... http://www.cs-kurnik.pl/sourcebans/index...mid&Submit

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Coś od siebie: Podobno grała sobie spokojnie, wszedł extaza, napisała na admin czat że jakiś typek krzyczał przez mikro i by coś z tym zrobił.

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Usłyszała odpowiedź, że brak dowodów lecz cały serwer mógł poświadczyć o tym że taka sytuacja miała miejsce, ale kolega bana nie otrzymał.

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Druga mapka awp_cache, zwróciła uwagę, że kolejny raz na serwerze są lagi i ping każdemu skacze ponad 100m usłyszała odpowiedź że jak się nie podoba to niech Wypierdala z serwera...

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Dodatkowo extaza zaczął coś tam mówić o DDOSie czy coś, na co jak wiadomo Martusia zażartowała że pewnie UNS je robi i nagle Boom dostała Perma na serwerze.

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">No ludzie co jest grane... Kurwa to sobie mnie zbanujcie a nie dziewczynę banujecie i to jeszcze permanentnie tak naprawdę za nic, a jak masz wątpliwości co do tego że to ona grała to zapraszam na TS pogadać a nie banujesz permem nie winną osobe... Masz jakiś problem do mojej osoby to daj mi bana a nie wszystkim moim znajomym którzy ze mną grali na tym serwerze... Mądre to jest bo jak dla mnie to nie do końca...

<p style="font-family:tahoma, helvetica, arial, sans-serif;font-size:12px;">Proszę o unBana dla niej. 

Guest

Odwołania od bana pisze osoba zbanowana, to po pierwsze.

Po drugie, ponoć czytałeś regulamin, więc wiesz że bez dowodów nikt nie zostanie zbanowany.

Po trzecie, dostała perma i dostanie go każdy, kto negatywnie wpływa na serwer. Guzik mnie obchodzi kto to jest. Jeżeli co runde, co chwile pisze na czacie że serwer jest do dupy bo są lagi. A lagi były tylko przez 15 min bo mieliśmy atak DDoS to grzecznie powiedziałem, żeby  Wy... na inny serwer jeżeli się jej nie podoba.

Każdy toksyczny gracz, który będzie pisał takie rzeczy na chacie wylatuje z serwera z permem. Normalna osoba zrozumie, że są ataki i wyjdzie bez słowa. A nie będzie gadać, jaki to serwer chujowy, jakie to ma chujowe zabezpieczenia i jakie co ma jeszcze na CH.

A Ty masz widocznie jakiś kompleks siebie, że myślisz iż dostała bana bo Cię zna. Zastanów się co wypisujesz, bo masz lepsze teorie od Macierewicza.

Gówniany serwer? Tak uważasz? Wyjdź, albo sami Ci w tym pomożemy.

Guest

<p class="bbc_center">Wiadomość wygenerowana automatycznie

[Obrazek: zamkniety.png]

<strong>Powód:</strong> Odwołania pisze osoba zbanowana.

Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post, a moderator lub administrator rozpatrzy go ponownie.

Z pozdrowieniami, Cs-Kurnik.pl

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości