Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Redaktor
Witam gram już tu pare tygodni i wtoczyłem się w życie forum. Na początku chciałbym zaproponować nową rangę, która objęła by nowy dział "Gazetka" tam byłyby podziały "Wywiad", "Gazetka" takie działy mieliby pod obserwacją Redaktorzy chodzi mi o to,że moim pomysłem jest dodanie nowej rangi "Redaktor", który by prowadził wywiady z użytkownikami naszej sieci jak i prowadził by gazetkę forum byłoby tam wszystko opisane jak i dodane z życia naszej Serwerowni/forum. Na innych sieciach miałem swój obowiązek być Redaktorem naczelnym, który robił rekrutację na Redaktorów i miałem ich pod swoimi "skrzydłami" inaczej opiekowałem i zajmowałem się nimi. Jeżeli ten pomysł by się spodobał chciałbym mieć także zaszczyt na tej sieci być Redaktorem naczelnym i opiekować się swoim działem przydzielonym przez Administracje naszej pięknej sieci. Jeżeli ten pomysł by wypalił obiecuję, że z całych sił postaram się jak najbardziej zająć się tą posadą.

Co potrzebne byłoby:

~Ranga o nazwie "Redaktor"

~Nowy dział "Gazetka" 

~Nowe podziały przy dziale "Wywiady", "Gazetka", "Ogłoszenia", "Podanie na Redaktora"

Mam nadzieję, że pomysł wam się spodoba a Administracja by zdecydowała czy Redaktor naczelny przyjmuje podania czy Administracja.

Dziękuję i z całych sił Pozdrawiam.

Guest

Pogadam o tym z Qunirem i Manią i dam Ci znać.

Guest

Zgłoś się do mnie na steam

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości